środa, 26 grudnia 2012

Urodziny!

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień (...)” - śpiewał Andrzej Rosiewicz. No, może nie czterdzieści, ale na pewno DWA - wczoraj mój blog obchodził DRUGĄ rocznicę powstania! Nic to, że przegapiłam właściwą datę - wychodzę z założenia, że na świętowanie nigdy nie jest za późno :-) Tradycyjnie już kłaniam się w pas wszystkim moim czytelnikom, dziękując za podpatrywanie i podczytywanie Book-erki! Dziękuję też za każde pozostawione tu słowo! Jako jubilatka życzę sobie, żeby wytrwać kolejny rok, żeby czytanie i pisanie nadal sprawiało mi mnóstwo radości! Bo tego, że nie zabraknie fantastycznych książek, jestem całkowicie pewna! Zdmuchnijcie proszę, w mojej intencji, choć jedną świeczkę, gdyż...
 
 
Wykorzystam raz jeszcze tekst piosenki ze słynnego „Czterdziestolatka”:

„(...) dwa lata minęły to piękny wiek,
dwa lata i nawet jeden dzień.
Na drugie tyle teraz przygotuj się,
a może i na trzecie, któż to wie? (...)

Moc pozdrowień i uścisków!

20 komentarzy:

 1. Wspaniała rocznica i uświadomiłaś mi, że ja także przegapiłam swoją :DDD Życzę Ci samych wspaniałości, blogowych sukcesów i szalejących słupków statystyk :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, ale tłumaczę sobie, że nie ma co przywiązywać się do cyfr :-) Skoro słowo się rzekło, z okazji rocznicy również Tobie życzę, aby blogowanie było źródłem przyjemności i satysfakcji! Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. To może jakieś podsumowanie? ;) Najlepsza książka jaką w ciągu tych dwóch lat zrecenzowałaś, najgorsza, najbardziej przerażająca, najdziwniejsza. Może wydarzyło się coś niezwykłego związanego z blogiem? (bardzo lubię podsumowania :P)

  PS. No i wszystkiego najlepszego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, ciekawy pomysł... Na pewno podsumowanie pojawi się na koniec roku, może by tak rozszerzyć je o te dwa lata blogowania? Pomyślę... jeśli by miało się tak stać, będzie mu towarzyszył dopisek: specjalnie dla Basi ;-P

   Usuń
 3. Życzę Ci samej przyjemności z czytania i pisania oraz wciąż przybywających czytelników :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Ci na kolejne co najmniej 20 lat: wspaniałych książek do zrecenzowania, samopiszących się recenzji, wielu miłych, ale i merytorycznych komentarzy, galopujących statystyk oraz mnóstwa świetnych pomysłów do zrealizowania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne życzenia! Żebym mogła do siebie w pełni zastosować słowa z piosenki Rosiewicza, musiałabym blogować jeszcze... 38 lat! W tym kontekście te 20 lat wydaje się małym piwem :-) Tylko czy Ty mi dobrze życzysz, czy chcesz żebym się zamęczyła? ;-)

   Usuń
 5. Zdmuchnięta! :) Sto lat, aby czytelnicza i literacka pasja trwała 102 lata! Moc serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Oby posuwaniu się w latach towarzyszyła sprawność fizyczna i umysłowa ;-)

   Usuń
 6. Dwa lata to piękny wiek, chociaż gdy przeczytałam początek tekstu byłam lekko zdezorientowana ;)
  Życzę wielu ciekawych, inspirujących lektur, zapału w rozwijaniu bloga i wiernej, stale rosnącej rzeszy czytelników! I najważniejsze, życzę, aby blogowanie zawsze sprawiało Ci przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam mieć "efektowny" początek ;-)

   Pięknie dziękuję za życzenia, uchwyciłaś w nich sedno moich marzeń i oczekiwań związanych z blogiem! Dwa lata temu w ogóle nie przypuszczałam, że dzięki niemu przydarzy mi się tyle fajnych rzeczy, że nie tylko blog będzie się tak rozwijał, ale i ja dzięki niemu. Chcę iść dalej tą drogą! :-)

   Usuń
 7. Najlepszego! I - proszę bardzo - już się nadymam do dmuchania, bo teoretycznie (jeśli chodzi o blogosferę) to powinnam mieć jeszcze sił a sił:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne! Jakżeś taka (blogowo) młoda, może zdmuchniesz ze trzy świeczki za jednym razem? ;-)

   Usuń
 8. 100 lat, Kochana! Spełnienia marzeń:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych lat udanego blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy, ile jeszcze pociągnę ;-) Dziękuję!

   Usuń
 10. dwulatki są fajne :) dużo natchnienia do pisania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natchnienie wielce pożądane! Dziękuję, mam nadzieję, że będę też fajnym trzylatkiem, czterolatkiem, itd. :-)

   Usuń