piątek, 20 maja 2011

Coś dla bałaganiarzy...

Całe życie posądzana o skłonność do bałaganiarstwa, z przyjemnością informuję o konkursie Wydawnictwa Znak, związanym z serią książek Charlaine Harris, której bohaterką jest Lily Bard – rozwiązująca zagadki kryminalne sprzątaczka, wielbicielka siłowni i karate. Konkurs nosi tytuł: Jak bardzo potrafisz nabrudzić? Oto zasady:

Masz bałagan? Zrób zdjęcie! My zrobimy porządek! Twój pokój będzie czysty jak łza!

Jeśli mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu lub Lublinie i nie lubisz sprzątać, mamy dla Ciebie idealną propozycję!

1. Sfotografuj swój bałagan.
2. Opowiedz o konkursie znajomym, którzy mają już dość tego, że w twoim pokoju nie widać podłogi spod sterty śmieci i że bezpieczniej jest przyjść do Ciebie z własnymi sztućcami.
3. Zdobądź jak najwięcej głosów.
4. Wygraj!
5. Rozsiądź się wygodnie, a nasza ekipa posprząta za Ciebie!

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na stronie www.lilybard.pl – strona będzie dostępna od 21.05.2011 r.

A dla tych, którzy nie mają problemu z bałaganem, a ich pokoje są zawsze CZYSTE JAK ŁZA, Wydawnictwo Znak przygotowuje konkurs na czerwiec.

To pierwsza znana mi sytuacja, w której bałaganiarstwo przynosi profity:) A oto seria ksiażek, o której mowa:


3 komentarze:

  1. To ja czekam na ten konkurs dla pedantów i czyścioszków :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja musiałabym się zapisać do tego - tak zapewne stwierdziliby moi najbliżsi, chociaż ja oczywiście nie zgadzam się z nimi:) Tylko tak myślę - skoro bałaganiarzom robią w nagrodę porządek, to co robią czyścioszkom...?:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna książka, wciąga jak mmorpg, a to dobrze świadczy ;) szkoda, że na konkurs nie zdążyłem, ale cóż ide grać dalej

    OdpowiedzUsuń